Stereo Hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пищови

2 posters

Go down

Пищови      Empty Пищови

Писане  ~ Nina. :3 Съб Ное 03, 2012 7:57 am

Заглавието казва всичко.Е, споделете вашите начини за преписване.
Моя милост е първа.При нито едно не са ме хващали! :Д
1.( Математика ) Най-често т`ва правим. Някой който схваща задачите ни пише решенията на един лист и си го подаваме супер много хора .. последният път бяхме 8 човека :Д
2.За контролни с ограждане.Примерно аз работя с момичето пред мен.И като незнам нещо я побутвам като преди това съм си написала номерчето на задачата на чина и тя ако знае с химикала тропа веднъж за "а" два пъти за "б" и т.н. :Д
3.(Музика) Тетрадката по музика + нещо-друго което сме запомнили .. равно на 5 и 50 !!! :Д
4.Събираме се една групичка 5-6 човека и един нали отива да пита госпожата нещо по контролното и навръщане минава покрай най-умните и гледа какво са написали и ни казва :Д:Д ( тествано по музика работии !! :Д )
5.Пращаме си смс-и и са питамеее :Д
6.Сядам до някой с нет и търсим в гугъл :Д
7.По математика се правим чегледаме колко е часът,а всъщност решаваме на калкулатора.
8.Един път по музика едно момче звънна на майка си да търси в гугъл верните отговори ( пак не ни хванаха. )
9.Правя се че си изтървам химикала и питам момичето пред мен :Д
10.Един отива и занимава госпожата с нещо по контролното пък ние си подаваме отговорите на едни листчета от единият край на стаята до другия. :Д
11.Правим се че си търсим химикал в чантата а всъщност гледаме в учебника
12.Класиката! - Написваме си с молив нужното инфо на чина. :Д
И 13. Нещо ново което пробвахме на едно контролно по английски !! :Д Значи имаме 3 чина .. на първият сяда едното момиче дето не схваща аз дето съм 6.00 сядам на вторият а на третият сяда другото момиче дето не разбира. И като ги направя ( а аз ги правя за отрицателно време ) си дигам листа във въздуха и са правя че проверявам.И понеже задачите са от двете страни и двете могат да преписват.Госпожата попълваше бележници и не ни отрази.Така въртях листа 10-15 минутки за да видят всичко което не знаят.Накрая к`во стана - МИСИЯ УСПЕШНА!Те двете имат петици - аз шестица. :Д

Споделете и вашите методи че репертоара ми се изчерпва вече. :Д
Хрумна ми някаква идея да си подаваме един молив на който сме си залепили листче с отговорите ако някой е пробвал нещо такова да каже как е минало. :Д
~ Nina. :3
~ Nina. :3
Admin
Admin

Брой мнения : 278
Join date : 06.01.2012
Age : 23
Местожителство : РАЯ МАЙКА !!!

https://stereohearts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пищови      Empty Re: Пищови

Писане  Annie* Съб Ное 03, 2012 8:02 am

4 и 13 на Нинка най-ми харесаха! :Д
Междудругото аз съм провала това с молива само че с химикал.Подавахме си го из цялата стая :Д Може да пробвате.Ние си бяхме написали годините по история.
Иначе другите ми методи са:
- 2 и 12 по-горе задължително!Класиките :Д
- Ако съм с високи обувки ( ботушки най-често ) си пъхам листчето с отговорите вътре. :Д
- Лепя си листчето на подметката.
- Пиша си на ръката.
- Пиша си на крака.
- Смс-и :Д
- Гумичка с отговорите. :Д Друга класика.
Тва е. :Д
Annie*
Annie*
Бъдещ изрод
Бъдещ изрод

Брой мнения : 102
Join date : 06.07.2012
Age : 24
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите