Bloggers (:

Go down

Bloggers (:

Писане  Annie* on Нед Юли 29, 2012 12:44 pm

Анета иди с нова идея! Понеже едни 40-50 процента от потребителите поне веднъж са се занимавали с блог , реших да напиша тази тема. Защо не се направи един раздел "Блогове" и там правиш си тема, и пишеш постове по определена тема или просто за кеф. Другите могат да коментират съдържанието също чрез постове. (=
Аз лично вече имам идея и за фен блог, както и за мой собствен ,в който ще пиша по различни теми ! : ))
Плюс това ще може да махнем раздела за личностите и да си отворим блог за тях ( в случая за Ангел и Моисей ).
За дизайните на блоговете също съм помислила! Всеки блог преди поста си или само на първият пост за добре дошли да има някакво лого. Примерно лого: Снимка с колор и името на темата (блога). Друг пример: Колаж от няколко снимки и надпис. Нещо такова.
Надявам се идеята да се е харесала и предварително благодаря на админкистаторкЪтЪ ако направи такъв раздел. Айде стига писанияяя, че ме удари лигавото. :Д
Annie*
Бъдещ изрод
Бъдещ изрод

Брой мнения : 102
Местожителство : Varna

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Bloggers (:

Писане  ~ Nina. :3 on Нед Юли 29, 2012 12:47 pm

Поредната супер идея от Анито! Ще се осъществи! Смятам, че идеята не се е харесала само на мен,а и на другите форумци.И това за махането на форума за звездите е добро! Спестяваме място,майка! :Д
Айде чао, имам да отварям форумче! : ))) ♥♥♥

"Hush hush, baby, it's been a wonderful day ,
And when the night comes near we gonna need a replay."
~ Nina. :3
Admin
Admin

Брой мнения : 278
Местожителство : РАЯ МАЙКА !!!

Вижте профила на потребителя http://stereohearts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум: